Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
paranoid kierownik parku maszyn
Dołączył: 05 Cze 2006 Posty: 367 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Rzeszów/Huddersfield
|
Wysłany: Wto 13:59, 27 Cze 2006 Temat postu: Żużel: XII runda |
|
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - Marma Polskie Folie Rzeszów
<Szombierski - Holta>
CKM Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław
<Hancock - Crump>
Unia Tarnów ŻSSA - BTŻ Polonia Bydgoszcz
<Hlib - Buczkowski>
Adriana Toruń - Unia Leszno
<B. Pedersen - L. Adams>
I LIGA:
Fular Gniezno - TŻ Lublin
<D. Cieslewicz - J. Rempała>
GTŻ Grudziądz - KM Ostrów
<Fijałkowski - Węgrzyk>
Stal Gorzów - ZKŻ Kronopol Zielona Góra
<D.Rudd - Walasek>
II LIGA:
Speedway Center Daugavpils - KŻ Kolejarz Opole
Ukraine Rivne - KŻ Orzeł Łódź
PSŻ Poznań - PKŻ Polonia Piła
GKŻ Gdańsk - Kolejarz Rawicz
PS
NIE DAJE ZAWODNIKÓW W 2 LIDZE BO TO NIE MA SENSU
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
paranoid kierownik parku maszyn
Dołączył: 05 Cze 2006 Posty: 367 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Rzeszów/Huddersfield
|
Wysłany: Wto 14:04, 27 Cze 2006 Temat postu: |
|
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - Marma Polskie Folie Rzeszów 2 (37:53)
<Szombierski - Holta> 2
CKM Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław 1 (49:41)
<Hancock - Crump> 1
Unia Tarnów ŻSSA - BTŻ Polonia Bydgoszcz 2 (43:47)
<Hlib - Buczkowski> 2
Adriana Toruń - Unia Leszno 1 (52:38)
<B. Pedersen - L. Adams> 2
I LIGA:
Fular Gniezno - TŻ Lublin 1 (51:39)
<D. Cieslewicz - J. Rempała> 1
GTŻ Grudziądz - KM Ostrów 2 (32:58)
<Fijałkowski - Węgrzyk> 2
Stal Gorzów - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 2 (34:56)
<D.Rudd - Walasek> 2
II LIGA:
Speedway Center Daugavpils - KŻ Kolejarz Opole 1 (55:35)
Ukraine Rivne - KŻ Orzeł Łódź 1 (53:37)
PSŻ Poznań - PKŻ Polonia Piła 1 (60:30)
GKŻ Gdańsk - Kolejarz Rawicz 1 (55:35)
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez paranoid dnia Śro 15:30, 28 Cze 2006, w całości zmieniany 2 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Peni-88 bukmacher
Dołączył: 04 Cze 2006 Posty: 398 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: Wto 14:37, 27 Cze 2006 Temat postu: |
|
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - Marma Polskie Folie Rzeszów 2 (41:49)
<Szombierski - Holta> 2
CKM Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław 1 (46-44)
<Hancock - Crump> 2
Unia Tarnów ŻSSA - BTŻ Polonia Bydgoszcz 2 (48-42)
<Hlib - Buczkowski> 1
Adriana Toruń - Unia Leszno 1 (55-35)
<B. Pedersen - L. Adams> 2
I LIGA:
Fular Gniezno - TŻ Lublin 1 (52-38 )
<D. Cieslewicz - J. Rempała> 1
GTŻ Grudziądz - KM Ostrów 2 (35-55)
<Fijałkowski - Węgrzyk> 2
Stal Gorzów - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 2 (39-51)
<D.Rudd - Walasek> 1
II LIGA:
Speedway Center Daugavpils - KŻ Kolejarz Opole 1 (55:35)
Ukraine Rivne - KŻ Orzeł Łódź 1 (55-35)
PSŻ Poznań - PKŻ Polonia Piła 1 (59-31)
GKŻ Gdańsk - Kolejarz Rawicz 1 (55:35)
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
fryc Zoltan Adorjan
Dołączył: 04 Cze 2006 Posty: 270 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: się wie...
|
Wysłany: Wto 19:34, 27 Cze 2006 Temat postu: |
|
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - Marma Polskie Folie Rzeszów 2 (42:4
<Szombierski - Holta> 1
CKM Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław 2 (44:46)
<Hancock - Crump> 2
Unia Tarnów ŻSSA - BTŻ Polonia Bydgoszcz 2 (44:46)
<Hlib - Buczkowski> 2
Adriana Toruń - Unia Leszno 1 (50:40)
<B. Pedersen - L. Adams> 2
I LIGA:
Fular Gniezno - TŻ Lublin 1 (50:40)
<D. Cieslewicz - J. Rempała> 2
GTŻ Grudziądz - KM Ostrów 2 (30:60)
<Fijałkowski - Węgrzyk> 2
Stal Gorzów - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 2 (34:56)
<D.Rudd - Walasek> 2
II LIGA:
Speedway Center Daugavpils - KŻ Kolejarz Opole 1 (55:35)
Ukraine Rivne - KŻ Orzeł Łódź 1 (55:35)
PSŻ Poznań - PKŻ Polonia Piła 1 (60:30)
GKŻ Gdańsk - Kolejarz Rawicz 1 (55:35)
MOŻE NIECH KTOŚ ZACZNIE LICZYĆ TEGO TYPERA, A NIE TYLKO 1 KOLEJKA JEST OBLICZONA
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
lechita nabijacz postów
Dołączył: 04 Cze 2006 Posty: 84 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: Śro 15:25, 28 Cze 2006 Temat postu: |
|
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - Marma Polskie Folie Rzeszów 35-55
<Szombierski - Holta> 2
CKM Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław 42-48
<Hancock - Crump> 2
Unia Tarnów ŻSSA - BTŻ Polonia Bydgoszcz 50-40
<Hlib - Buczkowski> 2
Adriana Toruń - Unia Leszno 50-40
<B. Pedersen - L. Adams> 1
I LIGA:
Fular Gniezno - TŻ Lublin 50-40
<D. Cieslewicz - J. Rempała> 2
GTŻ Grudziądz - KM Ostrów 40-50
<Fijałkowski - Węgrzyk> 2
Stal Gorzów - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 30-60
<D.Rudd - Walasek> 2
II LIGA:
Speedway Center Daugavpils - KŻ Kolejarz Opole 50-40
Ukraine Rivne - KŻ Orzeł Łódź 55-35
PSŻ Poznań - PKŻ Polonia Piła 39-51
GKŻ Gdańsk - Kolejarz Rawicz 50-40
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Maciuś ta, linka skończona
Dołączył: 04 Cze 2006 Posty: 309 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: Nie 15:29, 02 Lip 2006 Temat postu: |
|
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - Marma Polskie Folie Rzeszów 2 (39:51)
<Szombierski - Holta> 2
CKM Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław 1 (48:42)
<Hancock - Crump> 1
Unia Tarnów ŻSSA - BTŻ Polonia Bydgoszcz 2 (47:43)
<Hlib - Buczkowski> 1
Adriana Toruń - Unia Leszno 1 (53:37)
<B. Pedersen - L. Adams> 2
I LIGA:
Fular Gniezno - TŻ Lublin 1 (50:40)
<D. Cieslewicz - J. Rempała> 1
GTŻ Grudziądz - KM Ostrów 2 (33:57)
<Fijałkowski - Węgrzyk> 2
Stal Gorzów - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 2 (37:53)
<D.Rudd - Walasek> 2
II LIGA:
Speedway Center Daugavpils - KŻ Kolejarz Opole 1 (54:36)
Ukraine Rivne - KŻ Orzeł Łódź 1 (55:35)
PSŻ Poznań - PKŻ Polonia Piła 1 (62:2
GKŻ Gdańsk - Kolejarz Rawicz 1 (62:2
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
paranoid kierownik parku maszyn
Dołączył: 05 Cze 2006 Posty: 367 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Rzeszów/Huddersfield
|
Wysłany: Pon 14:15, 03 Lip 2006 Temat postu: |
|
|
WYNIKI:
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - Marma Polskie Folie Rzeszów 43:47
<Szombierski - Holta> 1
CKM Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław 42:48
<Hancock - Crump> 2
Unia Tarnów ŻSSA - BTŻ Polonia Bydgoszcz 47:43
<Hlib - Buczkowski> 0
Adriana Toruń - Unia Leszno PRZEŁOŻONY
<B. Pedersen - L. Adams> --
I LIGA:
Fular Gniezno - TŻ Lublin INNY TERMIN
<D. Cieslewicz - J. Rempała> ---
GTŻ Grudziądz - KM Ostrów 37:52
<Fijałkowski - Węgrzyk> 2
Stal Gorzów - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 45:45
<D.Rudd - Walasek> 1
II LIGA:
Speedway Center Daugavpils - KŻ Kolejarz Opole 61:28
Ukraine Rivne - KŻ Orzeł Łódź 57:33
PSŻ Poznań - PKŻ Polonia Piła 63:27
GKŻ Gdańsk - Kolejarz Rawicz 59:31
klasyfikacja:
lechita 85
fryc 80
maciek 80
peni 75
paranoid 35
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
|